Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Powinni nas poinformować wcześniej o której mamy sie stawic. U mnie powiedzieli ze 15go bd wyniki w ogóle a tu sie okazuje ze dzis wiec jutro sobie na 11 gdzies pojde;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama nie wiem czy to jest na necie czy nie; ale poczekam i tak do jutra i rano pojadę do szkoły, ale tez tak właśnie koło 11; może będą wyniki tak jak na tej pierwszej maturze, czyli o 9:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ich tam wie;p mam nadzieje ze beda w zeszłym roku na oke lomza były o 1.30 wiec mam nadzieje ze w tym roku tez dadza ;/ i nocka zawrana bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale skąd można się dowiedzieć, że już są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już sa na oke;D zdałam ludzie;p aaa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sprawdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jeszcze wyników na oke ;/ o której moga byc w necie? wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz jak sprawdzic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nie wiem. Dlatego pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.oke.krakow.pl/inf/ <----- wejdz na ta stronke i kliknij OBIEG i tam wpiszesz swój PESEL i hasło (hasło to tak jak w moim przypadku dawali na takiej kartce małej razem z PESELEM DYREKTOR ) CZEKAM NA WYNIKI ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie dostawałam żadnego hasła Oo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są wyniki na oke lomza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go studia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO GRATULUJE. NA OKE Kraków nie ma jeszcze ;/ ciekawe kiedy beda;/ Kateria my dostalismy, wy tez powinniscie dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie cały myk polega na tym, że co niektórzy są za przeproszeniem w ciemnej du***, bo nie wiedzą na czym stoją, jak to sprawdzić, jak się dowiedzieć. Nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kateria napisał:
Właśnie cały myk polega na tym, że co niektórzy są za przeproszeniem w ciemnej du***, bo nie wiedzą na czym stoją, jak to sprawdzić, jak się dowiedzieć. Nic.
no cóż zrobić... takie życie... to czekanie mnie dobija ;/ a z czego pisałas poprawkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, z czego pisała większość tutaj. Z matematyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oni nie dodają na net wcześniej? To jakiś żart. Przecież każdy chciałby sprawdzić czy ma po co iść, czy znowu spotkać się z tym samym co 30 czerwca. "TU JEST POLSKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16% ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuck yeah... zdalam w końcu tą pieprzoną maturę z matematyki, ale ulga; kamień z serca ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...